6 רעיונות לטרקים לעשות בנפאל

נפאל, "משכן האלים", היא מדינה השוכנת בהרים הגבוהים בעולם. חובבי ריגושים, מרחבים פתוחים וטבע בתולי, הנה רשימה של 6 טרקים בנפאל.

עמק langtang

מצפון לקטמנדו, טרק זה נגיש למספר הרב ביותר. הגובה לא גבוה מדי, יש הרבה כפרים ובקתות סמוכים לישון. זה מאפשר לך להעריץ את הפסגות המעולות של גאנש הימל או לנגטנג לירונג. העמק הזה די לא צפוף והפנורמה בראש קיאנג'י רי, בגובה 4,350 מ', היא בלתי נשכחת. הערוץ הצר של נהר Langtang Khola, יערות הבמבוק, הג'ונגל אבל גם עדרי יאקים שלווים הם חלק מהנוף.

Langtang Lirung
Langtang Lirung © istock – pius99

מקלט אנאפורנה

רמה ממוצעת לטרק זה מצפון לפוקרה. אנו מתפתחים מאזורים לחים טרופיים לקרחונים. טרק הבסיס של אנאפורנה, בגובה 5,000 מ', הוא אחד היפים בנפאל. מתחילים משדות האורז המדורגים לטפס בהדרגה (כ-16 יום), חוצים את יערות הרודודנדרון והבמבוק, מהכפרים ההרים הנמוכים ועד לקרחונים. הנוף הפנורמי מגבעת פון מאפשר לך להתפעל ביותר מ-25 פסגות.

דגל תפילה בגבעת פון
דגל תפילה בגבעת פון © istock – Obencem

עמק קאלי גנדקי באנאפורנה

זהו טרק קל למדי, אחד הפופולריים ביותר, וניתן להשגה תוך 15 ימים. אנחנו עולים למוקטינאת לתצפית מרהיבה על הדאולגירי, הנילגירי והאנאפורנה לאחר שנחצה את היער הסובטרופי, טיילנו ברמות הטיבטיות וגילינו כפרים מסורתיים. גם אם הטרק הזה מסווג כ"קל", אנחנו עדיין ממליצים ללווה אותך היטב ולעבור דרך סוכנויות המתמחות ב טיול הרפתקאות בנפאל.

מסביב לכפר מוקטינאת
מסביב לכפר Muktinath © istock – kapulya

האוורסט, בלב ההימלאיה

בלב הרי ההימלאיה, טרק הבסיס של האוורסט מהווה "אתגר" ייחודי בעולם, ולצועדים מנוסים. שלוש פסגות מעל 8,000 מרכיבות את הנוף בו מטפסים למעבר Kala Pattar בגובה 5,600 מ'; הנוף של הרי ההימלאיה הוא בלתי נשכח, כמו גם זה של מפל הקרח Khumbu. זה אידיאלי למי שאוהב ומכיר את ההרים הגבוהים. כדי להישאר נגיש, אפשר לבחור את המסלול העובר ליד האגמים של גוקיו עם פנורמה יוצאת דופן על שלושה פסגות של יותר מ-8000 מ'.

כיוון ל'אוורסט
Direction l'Everest © istcok – gagarych

אגמי הלמבו וגוסינקונד

לוקח 17 ימים בממוצע לטרק הזה בדרגת קושי בינונית, כמה שעות מקטמנדו. לאחר מכן אנו מגלים נוף אידילי בלב הרי Helambu, מנזרים בודהיסטים ותרבות טיבטית נוכחת מאוד. בפארק הלאומי אנו נתקלים לפעמים בפנדות אדומות, נמרי שלג. זהו טרק מושלם להתחיל ולגלות את הפאר של נפאל.

Le tour du Dhaulagiri

ממערב לאנפורנה, ניתן לעשות את הסיור ב-Dhaulagiri תוך 15 עד 20 ימים. אנו חוצים נופים מגוונים ביותר, מהג'ונגל ועד להרים הגבוהים דרך מעברים מיתיים, והכל בבידוד מובטח. אין לודג'ים ותיירים נדירים אבל הטרק הזה קסום עם מדריך. שדות אורז, יערות, גאיות, הרים לגלות עם שינויי גובה הדרגתיים המאפשרים לך להתאקלם בשקט לגובה. המעבר במעבר הצרפתי והתצפית על ה-Dhaulagiri הם בלתי נשכחים.

Vue sur le Dhaulagiri
Vue sur le Dhaulagiri © istcok – Skazzjy

קשה לבחור…

בנפאל יש לנו טרקים לכל רמות הטיולים. כדי להתחיל, עדיף לא לטפס גבוה מדי, מה שלא מונע מכם ליהנות מנופים יוצאי דופן. לא במקרה נפאל היא מדינת הטרקים. החלק הכי קשה זה לבחור…

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

למה לנסוע לניו זילנד? הרי געש, פיורדים ותרבות מאורית!

לאן ללכת לחופשה הבאה?