12 מקומות מושלמים לשייט בכדור פורח בצרפת!

יציאה לטיסה בכדור פורח בצרפת היא שם נרדף לחוויה מרעישה. כדי לעזור לכם לבחור את המקום לפעילות זו להתנסות בזוג, עם משפחה, עם חברים או להציע ליקיריכם, הנה 12 אתרים שכדאי לקחת בחשבון!

חולמים על חוויה יוצאת דופן? לגלות את הנופים הצרפתיים היפים ביותר מזווית אחרת? לתת לעצמך להיסחף ברוח? אין שנייה להפסיד, הזמינו את טיסתכם בכדור פורח בצרפת. ביום D-Day תשתתפו בהכנה לטיסה – פריקת המעטפה, ניפוח הבלון – לפני העלייה לגונדולה ל התבונן באוצרות שמקיפים אותך תוך כדי התענגות על השקט

בלב קנטל

בוא לאוברן לחיות א רגע בלתי נשכח לצד ציפורים נודדות ! מעבר להתפעלות מהנופים הנשגבים של קנטל, אתה לוקח חלק במחזה מרהיב הודות לצוות של לעוף עם הציפורים. טוס מעל הר הגעש הגדול באירופה, העיר סן-פלור תוך התבוננות בזריזות, יופי, כוח וחן של הציפורים, המתפתחות באותו גובה כמוך. בְּכָך, בזמן הטיסה, יהיה לך פשוט רושם שאתה חלק מהעולם שלהם… טיסה זו בכדור פורח נגישה מגיל 10 ויכולה להכיל עד 10 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

לעוף עם ציפורים נודדות
לטוס עם ציפורים נודדות © funbooker.com

בון בקוט-ד'אור

דיוויד וצוות הטייסים שלו ממתינים לכם בין דיז'ון ל-Chalon-sur-Saône כדי לחקור את Pays Beaunois. מהשמיים, לצפות בכרמים המפורסמים שעושים את המוניטין של קוט-ד'אור כמו גם הטירות שלה. לאחר מכן תוכל לבקר בהוספיס דה בון, ליהנות ממשקה של יין מקומי, להתענג על ביף בורגיניון או לנצלעצירה במנזר Fontenay. טיסה זו בכדור פורח בצרפת יכולה להפגיש עד 12 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

לטוס מעל הכרמים של בון בסתיו
טיסה מעל הכרמים של בון בסתיו © דיוויד

שאטובריאן בלואר-אטלנטיק

יוצאים מ-Châteaubriant, בואו ליהנות מהנופים של אזור הלואר-אטלנטיק מהשמיים. גרגורי והצוות שלו לוקחים אותך לצפות בעמק שרה, הטירה של שאטובריאן, בתי המגורים היפים, האזור הכפרי, גופי המים, היערות, היערות ו… חיות הבר. טיסת כדור פורח זו בצרפת נגישה מגיל 6 ויכולה להכיל עד 8 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

טוס מעל מבצר שאטובריאן בכדור פורח בצרפת
טוס מעל המבצר של Châteaubriant © altitudedrone

טירות בורדו

לעלות על הכדור פורח של סבסטיאן עבור לטוס מעל הטירות הבורגונדיות. שאטו דה סן פרז'ו, גודלון, אגם בורדו… הנופים והמונומנטים של יון נחשפים במהלך הטיסה הזו, שם נרדף לחופש מוחלט, שתשמרו ממנו זיכרון בלתי נשכח. טיסת כדור פורח זו נגישה מגיל 6 ועד 8 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

לטוס מעל בורגונדי בכדור פורח בצרפת
טיסה מעל בורגונדי © Massimo Santi

צ'נונסו באינדר-אט-לואר

קח חלק בהרפתקה יוצאת דופן על ידי טיסה בכדור פורח הלואר והטירה המפורסמת שלה על המים: Chenonceau, אחד היפים בצרפת. מפלט זה מעל אתר זה המסווג כאנדרטה היסטורית יאפשר לך גם להעריץ את הגנים המרהיבים של דיאן דה פואטייה וקתרין דה מדיסיס. טיסה זו בכדור פורח נגישה מגיל 5 ויכולה להכיל עד 12 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו • קרא את המאמר הייעודי שלנו.

צ'נונסו נראה מכדור פורח
Chenonceau נראה מבלון אוויר חם © aterrom – stock.adobe.com

אגם אנסי ב-Haute-Savoie

מהגונדולה, נצלו את הנוף הפנורמי שמחכה לכם על האגם הזה הידוע כאחד הטהורים באירופה. ניזונה ממעיינות הרים, פנינה זו של הוט-סבואה מפורסמת בזכות הנופים הגרנדיוזיים שלה ומי הטורקיז היקרים כל כך לסזאן. לאחר הטיסה, תהנו מכל מיני פעילויות מים! פעילות להנאה בקבוצות קטנות: רק 3 נוסעים מעל גיל 14 יכולים ללוות את הטייס.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

אגם אנסי בכדור פורח בצרפת
אגם אנסי © Philipimage

דרך נוספת לגלות את אגם אנסי מהשמייםקחו בחשבון גם מצנחי רחיפה: פעילות חיונית באזור!

Forcalquier בהרי האלפ-דה-הוט-פרובנס

ממוקם בין הר Lure ללוברון, Forcalquier היא עיירה קטנה בפרובנס שתפתה אתכם בוודאות במהלך הסיור הזה עם דיוויד וצוותו. גלה את הטריטוריה הזו, שדות הלבנדר שלו, הריחות והצבעים שלו במהלך הטיסה הזו. המחזה המרשים הזה שמחכה לך יישאר חרוט בזכרונך! טיסת כדור פורח זו נגישה לעד 15 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

Forcalquier בפרובאנס נשקף מהשמיים
Forcalquier בפרובאנס © funbooker.com

לה מאן בסארטה

פיליפ לוקח אותך לגלות את נופי הסארטה עם הבטחה להרשים אותך! בהתאם לרוחות, תוכלו ליהנות מה גרעינים של עמק הלואר על ידי התפעלות במיוחד מטירת לוד, אחת הטירות הראשונות של הלואר. טיסת כדור פורח זו בצרפת נגישה מגיל 8 ויכולה להכיל עד 16 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

טירת לוד בצרפת
טירת לוד בצרפת © aquaphoto

מורט-סור-לוינג בסיין-אט-מארן

קרוב לבירה הצרפתית, עלו על אחד מכדורי הפורחים של צוות צ'ארלס. צפו באחד מהחלקים היפים ביותר של איל-דה-פרנס ו ליהנות מנוף של פונטנבלו והיער שלה. כפרים ונופים סמליים של האזור נחשפים בשטח זה המוערך במיוחד על ידי הציירים האימפרסיוניסטים. חוויה נגישה לעד 7 אנשים!

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

שיט בכדור פורח ברחבי מורט-סור-לוינג
שיט בכדור פורח ברחבי Moret-sur-Loing © funbooker.com

סאומור במיין-אט-לואר

ברגע שהבלון שלהם מתנפח באוויר חם, מייקל והצוות שלו מזמינים אתכם לטוס מעל עמק הלואר. זמן טיסה, תהנו א תצוגה של 360 מעלות והמופע המוצע ב-Anjou. בהתאם לרוחות, מדמיין מעגל מותאם אישית על ידי הבלונים המנוסה שלך. טיסה זו בכדור פורח בצרפת נגישה מגיל 7 ויכולה להכיל עד 30 איש.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

טס מעל הטירה של Saumur
לטוס מעל טירת Saumur © s4svisuals

ולנסאי באינדרה

צ'ארלס והצוות שלו מחכים לכם באזור מרכז ואל דה לואר, ליתר דיוק בוולנסאי. מפורסם עבור טירת הרנסנס שלה והפארק הפרחוני שלה, הכרמים שלה והגבינה שלה, העיר הזו והכרמים שלה, הנטועים על גבעות המציעות צבעים משתנים לאורך עונות השנה, ישמחו אתכם. בדיוק כמו הסקירה הכללית של יער ג'טין, אזורי טבע נועד להגן על מיני בעלי חיים וצמחים מקומיים, איי פוזון ונחלים הסביבה. טיסה זו בכדור פורח נגישה מגיל 7 ויכולה להכיל עד 8 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

מבט אווירי של טירת ולנסאי
מבט מהאוויר של טירת ולנסאי © Iurii

עמק המלכים בלואר-אט-שר

לאחר העלייה ל-Touraine Terre d'envol / Loire et Montgolfière nacelle, חשבו יצירות המופת הארכיטקטוניות שלאורך הלואר. הטירות היפות ביותר של הנהר הזה נחשפות אז לנגד עיניך הנדהמות. 15 אתרי המראה אפשריים כדי לגרום לכם לחוות רגע מחוץ לזמן! טיסה זו בכדור פורח בצרפת נגישה מגיל 6 ויכולה להכיל עד 12 אנשים.

ℹ️ מידע נוסף על טיסה זו.

עמק המלכים בכדור פורח בצרפת
עמק המלכים בכדור פורח © funbooker.com

החלק הקשה ביותר יהיה הבחירה בין כל האתרים יוצאי הדופן האלה!

ודאות נוספת: טיסה בכדור פורח היא רעיון נחמד לטיול, מושלם לציון אירוע כמו יום הולדת, מסיבת רווקים, יום האם או יום האב. אפשר 3 עד 4 שעות, בהתאם לאתרים, לכל משך הפעילות בין רגע התדריך עם הבלון שלך, פריסת המפרש, ניפוח הבלון והטיסה הנמשכת בדרך כלל כשעה. כל כך מתפתה לצבור גובה בכדור פורח? אל תהססו למצוא את כל העצות שלנו לפני הזמנת הטיסה שלכם לטירות הלואר. להציע (של) ללא דיחוי נוסף!

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

13 ביקורים שכדאי לעשות בלוברון

מהם האגמים היפים ביותר בגרמניה? הנה ה-15 המובילים!