10 תמונות צבעוניות כדי לגלות את צ'ינקווה טרה

רוצים אותנטיות איטלקית? ואם תלכו לגלות את צ'ינקווה טרה. 5 הכפרים Riomaggiore, Corniglia, Manarola, Vernazza, Monterosso משקיפים על הים התיכון בנופים עוצרי נשימה. ההוכחה ב-10 תמונות.

ליד גנואה, חמישה כפרים שמורים משקיפים על הים התיכון

צ'ינקווה טרה, אותנטיות טהורה וקשה על החוף האיטלקי

צ'ינקווה טרה, או חמש הארצות בתרגום מילולי. בפינה זו של ליגוריה, בצפון מערב איטליה (בין גנואה לפיזה, ליד לה ספציה, ליתר דיוק), נראה שהזמן עצר מלכת במשך עידן ועידנים. דורות צלחו זה את זה במשך מאות שנים כדי ליצור חמישה כפרים עם ארכיטקטורה רב קומות, מעל הים התיכון. הבתים הבנויים מאבן נתמכים על ידי 7000 קילומטרים ליניאריים של קירות מחוספסים, שעוצבו על ידי הטבע. חשיפה תלולה שהצליחה לשמר את הצ'ינקווה טרה ובכך להימנע מהרחבה מאסיבית של בתי הגידול. הכרמים המצויים בגן העדן הארצי הזה מדגישים את התחושה הזו של נוף ייחודי.

8 קילומטרים שנשמרו על ידי אונסקו

בין היופי של הצוקים שלו והשבילים המפותלים הבתוליים המובילים לחופים אידיליים, אונסק"ו רשמה את צ'ינקווה טרה כאתר מורשת עולמית בשנת 1997. כינוי המשלב את הפארק הלאומי ואזור מוגן ימי יוצר כפרים ריומאג'ורה, קורניליה, מנארולה, ורנאצה , מונטרוסו אחד המקומות הכי פחות מזוהמים בים התיכון. בנחלים הזעירים, תהיה לך הוכחה לכך על ידי גילוי מים צלולים.

חמישה כפרים, חמש נשמות

הכפר הראשון ליד גנואה, מונטרוסו אל מארה ידוע בחוף הארוך שלו, בעוד שקורניליה היא היחידה ללא גישה לים, שכן היא משתרעת על גבעה מוקפת כרמים. פלא יוקרתי השונה מ-Vernazza, מוגן מפני התקפות ים על ידי הצוק הסלעי שלו. מנארולה וריומאג'ורה, השוכנות על סלע, ​​מציעות בתים הפונים לים התיכון. גלויות אמיתיות, ציוריות ופראיות כאחד, וכל כך הרבה סיבות טובות לצאת לטיול באיטליה.

צ'ינקווה טרה, קורניליה

הכפר צ'ינקווה טרה

צ'ינקווה טרה, מנארולה

צ'ינקווה טרה, מונטרוסו אל מארה

צ'ינקווה טרה, ריומאג'ורה

צ'ינקווה טרה, ורנאצה

צ'ינקווה טרה, ורנאצה

צ'ינקווה טרה, ורנאצה

צ'ינקווה טרה, ורנאצה

© iStock

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

10 החופים הטובים ביותר באוסטרליה

דע הכל על ההיסטוריה והתרבות האוסטרלית לפני הטיול שלך