10 האיים שהכי גורמים למטיילים לחלום

אתה רוצה לגלות את איי גן העדן היפים ביותר, Go Voyages סיווג אותם עבורך! היזהר, אתה מסתכן בעוורון!

דירוג האיים הכי גן עדן בעולם

במשך 20 שנה, Go Voyages היא המומחית בטיסות ושהייה באוויר בלבד, לא משנה מה היעד שלך. מומחיות שבמשך הזמן מאפשרת לזהות את היעדים הכי מפתיעים, רומנטיים, ספורטיביים, יוקרתיים אבל גם פרדיסיים וכך נוצר הרעיון להשיק מדריך לאיי חלומות.

כדי ללוות את המדריך הזה, כמעט 9,000 משתמשי אינטרנט הוזמנו להקים את 10 איי החלומות המובילים איפה הם היו רוצים לנפוש. סיווג ששומר לעצמו הפתעה כי הבריחה לפעמים רחוקה כמו שאפשר לחשוב. רצף פענוח.

שמש, מים צלולים ועצי דקל פחות משעתיים מפריז

כשמדברים על יעד חלומות, לרוב אנחנו מתרגמים ליעד מרוחק מאוד עם הרבה שעות טיסה.

עם זאת, במקום ה-9 בדירוג ולפני באלי האקזוטיים והפופולריים מאוד או האיים של תאילנד, אנו מוצאים את אי היופי שלנו, קורסיקה! הפתעה נחמדה לאי שהוא לא פחות ואשר בעצם מציע משהו לספק מטיילים ספורטיביים והרפתקנים וגם אוהבי בטלה.

בוניפאציו, קורסה
הצוקים של בוניפאציו, בקורסיקה / © Pascal Poggi

האוקיינוס ​​ההודי ולא הקאריביים

גם אם האנטילים הקטנים והאנטילים הגדולים מציעים יעדי בחירה, אלו הפנינים של האוקיינוס ​​ההודי שמשתמשי האינטרנט זכו לשבחים.

בתוכנית של האיים המלדיביים ואיי סיישל, החיים של רובינסונים יוקרתיים עם בונגלוס מעל המים, דיג לובסטרים, טיולים ארוכים בחופי חול כסוף שהופרעו רק בגלל נפילת אגוז קוקוס או מעבר של סרטן אדמה "לולו".

המינון הטוב של שינוי תפאורה במרחק של תריסר שעות מפריז וג'ט לג נסבל בנוסף להימצאות באיים דוברי צרפתית לעתים קרובות, זה הספיק לפנינים האלה של האוקיינוס ​​ההודי כדי לשכוח את המקצבים המתנדנדים מרנגה או בגווין.

Anse Takamaka, איי סיישל
Anse Takamaka, סיישל / © Arwen
המלדיביים
המלדיביים, ארכיפלג חלומי

האוקיינוס ​​השקט כגן עדן אולטימטיבי

סובלימציה על ידי הציורים של גוגן, האטולים השקט תפסו את המקומות הראשונים בדירוג. בורה בורה וטהיטי הן ההבטחה לגן עדן עלי אדמות עבור שליש ממשתמשי האינטרנט שהגיבו לסקר.

רחוק מאוד, שכן תצטרכו לא פחות מ-22 שעות טיסה כדי להגיע אליהם; האטולים באוקיינוס ​​השקט יכולים להיראות כמו גן עדן בלתי נגיש שכן, גם אם הם זוכים לשבחים, עלות הטיול לא הופכת אותם למקום הראשון בטבלאות המכירות.

אם גם אתם חולמים על פולינזיה, אל תתייאשו ועקבו אחר מדריך עצירת הביניים Go Voyages כדי למצוא את הזמן הטוב ביותר ליציאה במחיר הטוב ביותר!

מוריאה, טהיטי
מוראה, טהיטי / © מלי מיש
בורה בורה
בורה בורה, אחד האיים היפים בעולם / © Benoit Mahe

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

8 שלבים שחובה לראות!

הנה 12 האגמים האיטלקיים היפים ביותר שלנו!