על כבישי איטליה

מצפון לדרום, מטורינו לנאפולי, מוונציה ועד נאפולי, איטליה מציעה מגוון יוצא דופן של נופים. נופים שיתגלו במהלך אותו טיול, במהלך טיול בכביש.

טיול כביש שבועט בך

הכביש-טריפ הוא נוסחת טיולים אופנתית. בין אם על כביש 66 בארצות הברית או על כביש 1 באיסלנד! ואם לפעמים, חלק מהכבישים עשויים להיראות פחות "מיתולוגיים", העניין שלהם לא חסר לטיול ברכב. זה המקרה עם כבישים איטלקיים. נסיעה ברחבי איטליה היא חוויה לחיות. ולו רק כדי לנצל את כל העושר של לה בוטה ולגלות את התרבות של דרום איטליה, ששונה מאוד מזו של הצפון.

הזמן את המכונית שלך, לא בהכרח את המלונות שלך

כדי להכין כראוי את טיול הכביש שלך באיטליה, חיוני לחשוב על הזמנת הרכב שלך. אתה תמצא בקלות את מה שאתה מחפש ואתה יכול בקר באתר CarDelMarשההצעות שלו מתאימות למדי לסוג כזה של מילוט.
למלונות, לעומת זאת, אל תזמינו בהכרח מראש – למעט אולי ערים גדולות כמו רומא או ונציה. זה גם קצת התבלין של טיול בכביש: למצוא את המלון שלך ברגע האחרון, בעיר שבה לא בהכרח חשבת לעצור.

מה לבקר במהלך טיול הכביש שלך באיטליה?

העיקרון של טיול בכביש הוא שאתה תמיד יודע את נקודת ההתחלה, לעתים קרובות את נקודת ההגעה, אך לעתים רחוקות יותר את שלבי המסע שלך. באיטליה, כמה נקודות עניין נראות בלתי נמנעות.
עם שני שדות התעופה שלה, מעמדה כבירה ומיקומה הגיאוגרפי ליד הים – או כמעט -, רומא היא נקודת מוצא מרכזית למדי. אחרת, טורינו, גנואה וונציה הן חלופות תקפות מאוד.
מדרום לגנואה, עליכם לגלות את צ'ינקווה טרה ואת חמשת הכפרים המופלאים שלו: מונטרוסו אל מארה, ורנאצה, קורניליה, מנארולה וריומאג'ורה. לא רחוק משם, אל תהססו לעשות עצירה בפיזה, שם המגדל הנטוי המפורסם אינו האנדרטה היחידה להתפעל.

אפילו דרומה יותר, גם אזור נאפולי מפואר. שטוף שמש מאוד, האזור אופייני לדרום איטליה ונוכחותו של וזוב מציעה מימד נוסף למפרץ הנפוליטני. ככזה, שקול לבקר בהריסות פומפיי…

נאפולי וווזוב

ולמה לא סן מרינו?

בחוף האדריאטי, "עקב המגף" לא בהכרח מעורר עניין רב. אם בא לך, אתה עדיין יכול לעצור בבארי או בפוגיה. אבל במיוחד בעלייה לכיוון פסקרה ואז פסארו, תוכל לצפות בו על שפת הים. ולפני ההגעה לוונציה, בצפון-מזרח המדינה הקיצוני, תוכלו אפילו להרשות לעצמכם טיול "ל הראקו ה"זר" ;, ברפובליקה של סן מרינו, המדינה השלישית בגודלה באירופה. שם, אי אפשר לפספס את טירת Rocca o Guaita.
לבסוף, בהתאם לזמן שיש לכם ולקילומטרים שאתם רוצים לעשות ברכב, חשבו כמובן על לא להסתפק בחוף האיטלקי. חי מחדש את הרנסנס האיטלקי בלב המדינה, בפירנצה, ורונה או אפילו בולוניה ופארמה!

בסופו של דבר, ממש לא יהיה לכם זמן להשתעמם במהלך טיול באיטליה. אפשר כשבועיים כדי להפיק את המרב מהשהייה שלך.

סן מרין

גלה את טיולי הכביש של מטיילים:
2 1/2 חודשים בצפון איטליה (בין אסטי, ברגמו, ורונה וטורינו) עם משפחת הנוודים הדיגיטליים LesZed.com
– 3 שבועות בדרך מרומא לאזור פוליה, על ידי צמד מטיילים פרנק וריצ'רד

© Photodisc – © iStockphoto

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

דע הכל על ההיסטוריה והתרבות האוסטרלית לפני הטיול שלך

6 המקומות הטובים ביותר לראות טבע באוסטרליה