מה שאתה צריך לדעת

מתכננים טיול להודו אבל לא מכירים היטב את הפורמליות לכניסה לארץ? תוהים איזו ויזה נדרשת לפרויקט שלכם? הנה התשובות!

במשך מאות שנים, הודו מרתקת מטיילים המחפשים מעל הכל שינוי של נוף והרפתקאות. ארץ רב-תרבותית עם היסטוריה עשירה, המדינה היא קליידוסקופ של מסורות שעליהן הסתמכה כדי לפתח תיירות ייחודית בעולם. חיפוש אחר רוחניות, טעם של אקזוטיות או נסיעות עסקים, הסיבות שמניעות את המערב לחקור את הודו הן רבות ומגוונות כמו הנופים שהיא מציעה.

עם זאת, אם המדינה מתוארת לעתים קרובות כמקום המועיל לפליאה ואובדן מסבים, בכל זאת מדובר במדינה מודרנית ודינמית מאוד. בְּכָך, הרשמיות לכניסה להודו התפתחו לאחרונה, במיוחד במונחים של קבלת אשרות, חיוני למטיילים צרפתים לבקר במדינה. הנה מדריך קצר למי שרוצה לטייל בהודו בשלווה ניהולית מלאה.

הסוגים השונים של אשרות הזמינות לאזרחים צרפתים

אשרת תייר אלקטרוני

סוג זה של ויזה הוא תקף לשנה לשהייה מקסימלית של 90 ימים בארץ ואשר מתחיל ברגע שנכנסים לשטח. הוא נגיש לצרפתים אך גם לשוויצרים, לבלגים או לקנדים ומאפשר כניסות מרובות למדינה. מומלץ להגיש בקשה מקוונת לפחות 10 ימים לפני היציאה: ניתן לעשות זאת דרך האתר הרשמי של ממשלת הודו או שלוחותיה. הטופס למילוי הוא משימה די מייגעת. הליך מורכב זה, אשר מוביל באופן קבוע לדחיית עלייה למטוס כאשר הטופס אינו מילוי נכון, מצריך ידע מסוים. זו הסיבה שאנו ממליצים לך בחום לעשות את שלך demande du visa Inside באמצעות גורם מיוחד שייקח אחריות על הקמת הבקשה. לאחר קבלת התיק, המבקש יקבל, באופן תיאורטי תוך 4 ימים, אישור מהרשויות. לאחר מכן הוא יצטרך להדפיס את המסמך כדי להציגו לרשויות בעת הכניסה לשטח.

קרא ויזות e-business ו-e-medicine

לנוסעי עסקים, או נוסעים רפואיים, ייתכן שיהיה צורך להגיש בקשה לקבלת אשרות ספציפיות כגון אשרת e-business או אשרת e-medical. תנאי ההשגה זהים לתייר האלקטרוני, בתנאי שהשהות המתוכננת לא תעלה על יותר מ-180 ימים לאנשי עסקים, 60 עבור אשרות רפואיות. לפיכך, חובה להיכנס לשטח רק דרך שדות תעופה ונמלים מוגדרים מראש. כדי לצאת מהארץ, יהיה צורך לעבור במחסום הגירה, הקיים בכל המקומות שהוזכרו לעיל אך גם בגבול היבשתי עם נפאל במספר יישובים. כדאי לדעת גם שבצפון-מזרח הרחוק של המדינה, חובה לקבל אישורים מיוחדים לביקור באזורים מסוימים, כמו סיקים למשל.

מקרים בהם ויזה אלקטרונית אינה מספיקה

תיירים המעוניינים לטייל יותר מ-90 יום, מבקרים רפואיים שהטיפול בהם עולה על 60 יום או נוסעים עסקיים המתכננים לשהות יותר מ-180 ימים באתר יצטרכו להגיש בקשה לויזה פיזית כדי להיכנס לשטח. באופן דומה, אנשים שמעוניינים להתנדב, מי שרוצה ללמוד בהודו או מי שמחפש עבודה בארץ יצטרכו לעבור גם את ההליך הזה, שהוא ארוך ויקר יותר. מקצועות מסוימים, כגון דיפלומטים, עיתונאים או אפילו חוקרים, רואים גם את קבלת הוויזות שלהם ואת הפורמליות לכניסה לשטח בכפוף למאפיינים ספציפיים. צור קשר עם השגרירות שלך למידע נוסף.

מסמכים הנדרשים לקבלת ויזה אלקטרונית להודו

דַרכּוֹן

עבור אזרחים צרפתים, זה חיוני שישדרכון בתוקף לחצי שנה לאחר תאריך החזרה. כמו כן, שים לב שעליו להיות שלושה דפים ריקים רצופים. אם אתם נוסעים עם ילדיכם, ספקו להם דרכון אישי, ללא קשר לגילם. כדי לקבל את הויזה האלקטרונית באינטרנט, יהיה צורך לסרוק בצבע ובחדות גבוהה את הדפים המתייחסים לזהות המחזיק הכוללים תאריך לידה, מספר דרכון וכו'. אל תהסס לפנות לשגרירות שלך אם אתה צריך מידע נוסף על הקמת הדרכון או אם אתה מאבד אותו במהלך הטיול שלך.

מידע על נסיעות

שים לב גם שקבלת ויזה אלקטרונית נקבעת על ידי לספק מידע מדויק על תוכניות הנסיעה שלך. לפיכך, יהיה חיוני להזין את תאריכי ההגעה והיציאה, היעד הראשון והמקומות שבהם אתם מתכננים לבקר, אך גם לספק את זהות איש הקשר באתר (מפעיל טיולים, מלון או איש קשר אישי). לאנשי עסקים יתבקש גם צילום של כרטיס המקצוע, בעוד שמטיילים רפואיים יצטרכו לספק מכתב על נייר המכתבים שנכתב על ידי בית החולים שיקבל אותם במקום. אם אתם נוסעים להשתתף בכנס, תצטרכו לספק את מכתב ההזמנה של המארגן אך גם את "האישור המדיני" שלו המעיד על אישור הרשויות לאירוע.

תמונות תעודת זהות

כמו עם הדרכון, גם תצטרכו לספק סריקה צבעונית וחדות גבוהה של תמונת הדרכון שלך. התמונה חייבת להיות ברורה, ללא קמטים או עקבות ועליה לכבד באופן אידיאלי את הסטנדרטים של תמונות הדרכון הרגילות. כללי ההצגה נוקשים. ראשית, התמונה חייבת להיות עדכנית ודומה לזו המופיעה בדרכון שלך. זה יכול להיות מרובע או מלבני אבל לא צריך להיות מנוגד מדי או חשוף מדי. בנוסף, חל איסור לחבוש כובע, צעיף או סרט בצילום ועל הפנים לשמור על הבעה ניטרלית. לבסוף, היציבה חייבת להיות ישרה, המבט מופנה לעבר המטרה והפה סגור.

תלוי בך !

הודו היא מדינה מיסטית, שמושכת אליה מטיילים מכל תחומי החיים עם מטרות שונות מאוד. אבל עם המודרניזציה של המדינה, השגת אשרות ורשמי כניסה התפתחו. אז בין אם אתם חוקרים, ביטניקים או פרוספקטורים, דאגו למלא את הטפסים בצורה נכונה, זה עכשיו הצעד הראשון שצריך לעשות כדי להגיע לנירוונה!

עם המידע הזה ביד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להתמודד עם הפורמליות האלה כדי שתוכל לנסוע להודו בראש שקט.

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

10 רעיונות לדברים לעשות במלבורן

10 צעדים חיוניים לדרך מוצלחת