כל מה שצריך לדעת על תפוסת השכירות העונתית בצרפת

אתה עומד ל להשקיע בדירת נופש בצרפת. וכדי לעשות זאת, החלטתם לברר קצת על שיעור התפוסה של השכרות עונתיות. אתה עושה טוב! כי המחווה הזו היא אחד המרכיבים החיוניים להצלחה השקעה בנדל"ן לחגים בצרפת. הנה כל מה שאתה צריך לדעת עליו לפני שאתה מתחיל.

מהו שיעור התפוסה בשכירות עונתית?

ה שיעור תפוסה בשכירות עונתית הוא היחס בין מספר הדירות המושכרות או בשימוש לבין המספר הכולל הזמין. מונח זה משמש לעתים קרובות אנליסטים ומשקיעים בדיונים הנוגעים לדיור או ליחידות להשכרה. בעלים רבים משתמשים בו כדי להשוות את הרווחיות שלהם השקעות בהשכרת נופש.

לִשְׁפּוֹך להשקיע בבית נופש צרפתים, אנשים פרטיים או חברות לוקחים בחשבון את שיעור התפוסה העונתי שלו. אינדיקטור מפתח זה משפיע על בחירתם בדרך זו או אחרת. מכיוון שזה מאפשר להם לקבל מושג מעורפל לגבי ההכנסה שא השקעה בהשכרת נופש יכול לספק אותם. לכן, זה מאפשר להם לקבל החלטה נבונה.

איך מחשבים את שיעור התפוסה של שכירות עונתית?

אתה פשוטלהשקיע במעון לתיירים והיית רוצה לדעת את שיעור התפוסה שלו. זה אפשרי ! אבל כדי להגיע לשם, תצטרך לפתור משוואה קטנה. תהיו בטוחים שזה מאוד פשוט ונמצא בהישג יד של כל משקיע. הנה הפעולה המתמטית לבקש לדעת את שיעור התפוסה של ההשכרה העונתית שלך בצרפת.

קצב מילוי = (מספר החדרים המושכרים / המספר הכולל של החדרים הפנויים) × 100

עם זאת, שימו לב שהחישוב לקבלת שיעור התפוסה של דירות הנופש בעיר שונה מעט מזה.

אכן, במקרה הספציפי הזה, החדרים המושכרים חייבים להתאים למספר ההזמנות המקוונות שבוצעו על ידי נופשים או תיירים בעיר הנוגעת בדבר. אמנם מקום האירוח הזמין חייב להיות שווה לכל הדירות או הבתים המושכרים.

עם זאת, אין טעם לחשב בעצמך את שיעור התפוסה של מגורים עונתיים בעיר. במיוחד מכיוון שהתרגיל המייגע והגוזל הזה כבר בוצע על ידי מומחים. תוצאות המחקרים הללו זמינות גם באינטרנט. לכן תצטרך רק להתייעץ איתם לפנילהשקיע בבית נופש.

מהו שיעור התפוסה השכירות העונתית בצרפת?

שיעור התפוסה בהשכרות עונתיות אינו זהה בכל מקום בצרפת. אכן, זה משתנה מאוד מעיר או אזור אחד למשנהו ותלוי בעצם במספר מסוים של פרמטרים. אלה כוללים את המיקום הגיאוגרפי של הנכס, את הספציפיות שלו ואת כשירות בעליו.

כך, סטודיו בעיר, דירה בהרים וא השקעה מגורים תיירות ים אין את אותו ערעור. בהתאם לתקופת השנה, שיעורם יכול לנוע למעלה או למטה. ואכן, בעונת השיא או בחופשות הלימודים, הביקוש גבוה יותר מאשר בעונת השפל. מה שמעלה את הקצב שלהשקעה בנדל"ן לחגים.

אבל למרות ההבדלים העצומים שנצפו, מחקרים שבוצעו בהשכרות עונתיות מגלים שיעור תפוסה מעניין מאוד ברחבי צרפת. ואכן, לפי האחרונים, שיעור התפוסה של שכירות עונתית בצרפת הוא בממוצע בין 40 ל-75%. זה שווה בערך 14-21 לינות בחודש.

לָכֵן, להשקיע בבית נופש בצרפת יכולה להיות דרך טובה ליהנות מהכנסה נוספת. עדיין צריך לעשות את זה באזור הנכון.

צלב אדום
ליון, עיר עם אחד משיעורי התפוסה הגבוהים ביותר ©DR

באילו ערים יש את שיעור התפוסה השכירות העונתית הגבוה ביותר?

הערים ליון, ורסאי, יפיניאק (על קוטס-ד'ארמור בבריטני) … ווינסן הן הפופולריות ביותר להשכרה עונתית. עם תעריף ממוצע של יותר מ-100 יורו ללילה, בערים הצרפתיות הללו יש שיעור תפוסה ממוצע העולה על 60%. שיעור גבוה זה מוסבר על ידי הנכסים הרבים שברשותם.

השקיעו בנדל"ן עונתי בעיר מסוג זה יאפשר לך לעשות עסקים טובים. אל תהססו לעשות זאת אם יש לכם את ההזדמנות והאמצעים. אם כן, תיהנה מהחזר משמעותי על שלך השקעה בתיירות למגורים.

באילו ערים יש שיעור תפוסה ממוצע?

יש לך תקציב מוגבל, אבל אתה עדיין רוצה iלהשקיע בבית נופש. אתה יכול לעשות את זה בערים כמו ניס, שאמוני, מג'ב, לס אללו… או קאן. מכיוון שעלות הנדל"ן משתלמת יותר שם ושאירוח נופש נהנה משיעור תפוסה ממוצע בסך הכל.

ואכן, סוג זה של עיר מושלם עבור א השקעה בכפר נופש. תמצאו בתים עם מיקום גיאוגרפי משתלם ומאפיינים אטרקטיביים. בין אם תבחרו לקנות בית במרכז העיר או להשקיע ליד היםתמיד תוכל לעשות את שלך השקעה בהשכרת נופש.

השקעה במעון תיירותי לדעתנו הוא בהחלט רעיון טוב. אבל כדי להפיק את המרב מההשקעה שלך, כדאי להעדיף לינה הממוקמת באתרי תיירות.

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

מקומות רומנטיים שיעזרו להצית מחדש את הלהבה של הזוג שלכם

16 הביקורים היפים ביותר לעשות ב-Étretat