זו הסיבה שבורה בורה הוא אחד האיים היפים בעולם

אם אתה שומע על אי חלומי באמצע האוקיינוס ​​השקט, אתה חושב על טהיטי? מזויף! האי בורה בורה הוא גם אחד היפים בעולם.

אי גן העדן בלב האוקיינוס ​​השקט

בורה בורה הוא ללא ספק עם טהיטי אחד האיים המפורסמים ביותר של פולינזיה הצרפתית. זהו כמובן גם יעד תיירותי חלומי, על מימיו הטהורים והגבישים, חופי החול הלבנים, דקלי הקוקוס והרקדנים המסורתיים. הכינו את המשקפיים וקרם ההגנה שלכם, אנחנו לוקחים אתכם לאי הזה!

לגונה עצומה ממוצא געשי

למרות גודלו הקטן (קצת פחות מ-40 קמ"ר), האטול של בורה בורה ראוי לכינוי שלו פנינת האוקיינוס ​​השקט. סקר שפרסם Go Voyages מציב אותו במקום השלישי בין האיים היפים בעולם.

האי נשלט בצורה מרהיבה על ידי ה הר אוטמנו, הר געש עתיק שנכחד כעת. הגובה של הנקודה הגבוהה ביותר הזו הוא 727 מטר מעל פני הים.תצורה וולקנית זו מוקפת בלגונה עצומה התחום על ידי מספר איים ושוניות.

דעו ששדה התעופה בורה בורה ממוקם ב אי אילם. הוא קיבל את פני 285,000 נוסעים ב-2016.

שונית האלמוגים בורה בורה במבט מהשמיים

אטול בורה בורה נראה מהשמיים

שקיעה בבורה בורה

שקיעה מעל הר אוטמנו

העיקר: מה לראות בבורה בורה?

אם הרכילות יגידו שעקפנו אותה במהירות, בורה בורה עדיין מציעה למבקריה את ההזדמנות לגלות את הסקרנות הטבעית שלה ואת התשתיות התיירותיות מהמעלה הראשונה שלו בראש שקט מוחלט. .

אוהבי צלילה כך יוכל לחקור את שוניות האלמוגים שהשתמרו להפליא. באמת יהיה להם רושם שהם נמצאים באמצע אקווריום ענק: אכן יש כמה עשרות מינים של דגים טרופיים!

פייר מסביב לאי בקטמרן או על סיפון כל סירה אחרת היא גם פעילות חיונית במהלך שהות בבורה בורה או שייט באזור. בדיוק כמו ללגום קוקטייל טעים תוך כדי צפייה בשקיעה נהדרת על חוף הים או מהמרפסת של הבונגלו מעל המים שלך…
המקום המושלם לנוח ולהתחדש

הטמפרטורה הממוצעת היא סביב 25 מעלות צלזיוס כל השנה. אקלים מתון במיוחד שבטח שימח את הנווט הגחמני אלן גרבו במהלך שהותו הרבה שם.
אם אתם אוהבים דמויות יוצאות דופן וזו בפרט, ביקור קצר בקבר ששיכן את אפרו מאז 1947 הוא חובה. הוא ממוקם על המקום של Vaitape, היישוב החשוב ביותר של האטול (5,000 תושבים).

ואם אתם אוהבים ריקודים פולינזים, תקבלו תמורה לכספכם, במיוחד אם תלכו לשם במהלך הייווה, פסטיבל שמתקיים ביולי בכל רחבי פולינזיה. זה של טהיטי הוא הידוע ביותר, אבל זה של בורה בורה צובר במכתבי אצולה!

קברו של אלן גרבו בוייטפה

קברו של אלן גרבו בוייטפה

וייטפה, בורה בורה

Vaitape, אחד היישובים המרכזיים של בורה בורה

בורה בורה, פולינזיה

מי הטורקיז של האי

קפוץ למים המהפנטים של האי

אם מאמר זה לא גרם לך לרצות לעלות על מטוס מיד וללכת להירגע באי גן העדן הזה, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר שלנו על 10 האיים היפים בעולם. זה בוודאי אמור לעורר בך השראה.

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

הנה 12 האגמים האיטלקיים היפים ביותר שלנו!

צלול לתוך ים הכוכבים ב-Vaadhoo שבאיים המלדיביים