הנה כל המידע שלנו לקבלת ויזה להודו!

חולמים לגלות את מדינת המהרג'ות? לפני היציאה, יש צורך בהוצאת ויזה להודו. אילו צעדים לנקוט? אנחנו מספרים לכם הכל!

אלדורדו אמיתי לתרמילאים ברחבי העולם, הודו מרתקת ומסקרנת מטיילים. בנוסף לתרבות הרב-גונית שלה, הנגועה בדתות עם אגדות מדהימות, מציעה הודו גיוון מרגש. הארכיטקטורה של ערי רג'סטאן תדהים אתכם, בעוד שההרים הנטועים בעצי תה בדרום יאפשרו טיולים מדהימים. חובבי חופים לא יישארו בחוץ, במיוחד בגואה וקראלה. אבל לפני שתלכו לגלות את הפלאים הללו, תצטרכו לבצע כמה הליכים פורמליים, במיוחד השגת ויזה להודו. באיזה מהם לבחור? איך להיות בטוח לקבל את זה? סקירה כללית של הצעדים שיש לנקוט!

האם אני צריך ויזה להודו?

כמו רוב הלאומים העולמיים, אזרחים צרפתים כפופים ל-דרישת ויזה להיות מסוגל לעלות על מטוס לכיוון הודו. בהתאם למשך השהות שלך, אתה יכול בחר ויזה אלקטרונית או ויזה קלאסית, שיודבק בדרכון שלך. יש להגיש את הבקשה לפני שאתה עוזבלא ניתנת אשרה עם ההגעה לשטח.

אף אחד ויזה להודו לא ניתן להרחיב באתר. אם תרצו לשהות במדינה מעבר לתקופת תוקף הויזה שלכם, תצטרכו לעזוב את השטח (בנפאל או בסרי לנקה למשל), להגיש בקשה לויזה חדשה לשם ואז לחזור להודו.

בקר בהודו
כמה פורמליות לפני הביקור בהודו © seb2583

מהי הויזה האלקטרונית?

הויזה האלקטרונית היא ויזה אלקטרונית. לכן, כולם ההליכים מבוצעים באינטרנטעל האתר הרשמי. ברגע שהושג, זה מגיע בצורה שלמסמך בפורמט A4 להדפיס ולהציג לרשויות המקומיות עם הגעתכם. לאחר מכן השוטר ייקח את טביעות האצבע שלך ויטמיע את הדרכון שלך. כעת ניתן להגיש כמה בקשות לויזה אלקטרונית בשנה ככל שתרצו, ואין הגבלת זמן לכבד בין שתי ויזות אלקטרוניות.

תשומת הלב, הויזה האלקטרונית אינה מאפשרת לך לבקר באזורים מסוימים של תת היבשת ההודית. זה המקרה עבור האזורים הבאים:

 • חלק מג'אמו וקשמיר, לדאק, הימאצ'ל פראדש, אוטר פראדש ואוטרקהאנד,
 • סיקים,
 • ל'ארונצ'ל פראדש,
 • מניפור,
 • המיזורם,
 • איי אנדמן וניקובר.

ויזה אלקטרונית לתייר

אשרת התיירים האלקטרונית מיועדת לאנשים המעוניינים לבקר בהודו, מבלי לעבוד בה. יש שלושה סוגים :

 • ויזה אלקטרונית ל-30 יום מקסימום באתר עולה 24€. זה תקף עבור שתי כניסות ומתקבל בחודש שלפני יציאתך.
 • הויזה האלקטרונית תקפה למשך שנה מאפשר כניסות מרובות אבל כל שהייה היא מוגבל ל-90 יום על המקום. דמי השגרירות הם 37€.
 • הויזה האלקטרונית תקפה ל-5 שנים הוא באותם תנאים כמו הקודם, אבל העלות שלו היא 66 אירו.

ויזה אלקטרונית לעסקים

יש לבקש את הויזה האלקטרונית לעסקים אם נשלחת על ידי החברה שלך אל לבצע משימה זמנית באתראו אם אתה רוצה לעבוד ולקבל שכר בהודו. תקף לשנהזה מאפשר לך לבצע כמה כניסות שתרצה, אך אסור לכל שהייה לא יעלה על 180 ימים. אגרת השגרירות עבור ויזה זו להודו היא 74€.

מהן הויזות להגיש בקשה בשגרירות?

יקר יותר, בקשות לויזה קונבנציונליות הופכות נדירות. אכן, הרשויות ההודיות מבקשות להכליל ויזות אלקטרוניות. עם זאת, זה כן ההליך היחיד המותר אם אתה נכנס להודו דרך היבשה. הפורמליות מבוצעות ישירות מולשגרירות הודו בפריז או בקונסוליה הכללית של הודו בסן-דני דה לה ראוניון. אתה יכול גם להגיש בקשה לויזה להודו במרכז VFS Global בליון או במרסיי.

הויזה הקלאסית מגיעה בצורת מדבקה, תקוע בדרכון שלך. זמן אספקה ​​הוא כ. 5 ימים שעות עבודה, ללא קשר לויזה המבוקשת. שתי הויזות המבוקשות ביותר הן:

 • ויזת תיירים : תקף 3 עד 6 חודשים בהתאם לבקשתך, הוא מאשר לך להיכנס ולצאת מהטריטוריה כמה פעמים שתרצה. על כל פנים, כל שהייה באתר מוגבלת ל-90 ימים. דמי השגרירות הם 109 אירואו ל 138 יורו אם אתה רוצה לכלול את מדינת סיקים בטיול שלך להודו.
 • ויזת העסקים יש לשאול אם אתה עוזב לעבודה. ויזה זו להודו עולה 201€. תקופת תוקפו נמשכת מ 3 עד 12 חודשים, בהתאם לבקשתך. במהלך תקופה זו, אתה יכול כניסות רבות בארץ, אבל כל טיול לא יעלה על 30 יום.

Covid19 מיוחד

במהלך משבר הבריאות, הודו נקטה צעדים ספציפיים:

 • ה אשרות או ויזה אלקטרונית מסיבות תיירותיות מושעים עד להודעה חדשה.
 • רק השגת אשרות עסקים וויזה אלקטרונית זה אפשרי.
ויזת עסקים להודו
קבלת הויזה © Simon Greig

מהם המסמכים שצריך להכין?

לפני שמתחילים בתהליך קבלת ויזה להודו, תבדוק שהדרכון שלך תקין. זה חייב להיות בתוקף לפחות 6 חודשים לאחר תאריך ההחזרה המתוכנן ולכלול לפחות 3 דפים ריקים, כולל 2 פנים אל פנים. חובה שהדרכון שלכם יהיה תקין: הרשויות ההודיות מסרבות להדביק ויזה לדרכון פגום.

המסמכים שיש לספק עבור בקשת ויזה אלקטרונית

ראשית, אתה חייב מלא את הטופס בקשה לויזה אלקטרונית מקוונת. הערך חייב להיות באנגלית והשאלות רבות. אז הקפידו קח את הזמן וכדי לענות נכון, במיוחד שאם ההליך נכשל, לא ניתן לקבל החזר. זה יכול לקרות אם אתה עושה שגיאת הקלדה או אם אחד המסמכים שסופקו אינו בפורמט הנכון.

בנוסף לשאלון זה, עליך לספק סריקה צבעונית ובאיכות טובה של המסמכים הבאים:

 • דף הזהות הכפולה של הדרכון שלך שמכיל את השם והתמונה שלך,
 • תעודה מזהה עם תמונה בסטנדרט הודי וללא שוליים : זה חייב להיות בפורמט הריבועי 5X5 ס"מ, וזה נדיר. האידיאל הוא אם כן לעשות זאת על ידי צלם מקצועי, תוך ציון כי מדובר בבקשת ויזה הודית.

מועמדים עבור א ויזה אלקטרונית לעסקים יצטרכו להוסיף סריקה של כרטיס הביקור המקצועי שלהם, בצבע או בשחור לבן. לאחר השלמת הפורמליות, זמן האספקה ​​הוא 2 עד 5 ימים לִפְתוֹחַ. לכן מומלץ מאוד לתכנן לפחות שבוע מראש. התגובה נשלחת במיילבצורת מסמך שיודפס ויוצג לרשויות ההודיות עם הגעתכם לדלפק "ויזה אלקטרונית לתיירים".

יש לספק מסמכים עבור אשרות בדרכון

ללא קשר לסוג הויזה המבוקשת, עליך להביא את המסמכים הבאים כדי להגיע לשגרירות:

 • שֶׁלְךָ דרכון מקורי,
 • טופס 1 למילוי מקוון, להדפיס ולחתום. זה זמין באתר הבקשה לויזה, על ידי לחיצה בפינה השמאלית התחתונה על "בקשת ויזה רגילה/נייר".
 • 2 תמונות פספורט זהות לסטנדרטים ההודיים (פורמט ריבוע 5X5 ס"מ וללא שוליים). יש להדביק את התמונות בטופס: הראשונה בראש העמוד הראשון, השנייה בפינה השמאלית התחתונה של העמוד השני. אזהרה: אין להדק אותם.

אם אתה רוצה ויזהתוקף של יותר מ-6 חודשים באתר, עליך להוסיף:

 • אות אחת מוקלדת במחשב באנגלית, ממוען ל"שגרירות הודו בפריז". זה חייב להצדיק את מה שמניע אותך להגיש בקשה לויזה לטווח ארוך ולציין את התאריכים המדויקים של שהייתך בהודו.
 • עותק אחד של כרטיסי הטיסה שלך לשם ובחזרה עם אותם תאריכים כמו אלה שהוזכרו בדואר.

אם אתה מטייל עם ילדים קטיניםהוסף את החלקים הבאים:

 • עותק 1 של ספר תיעוד משפחתי,
 • עותק 1 של חלקים של זהות של כל הורה,
 • טופס 1 תוספת לקטין שהושלמו על ידי כל הורה.

להשיג ויזת עסקיםלהלן המסמכים הנוספים שיש לספק:

 • עותק 1 של מאזן מפושט של החברה שמעסיקה אותך,
 • הצהרת משימה אחת של החברה המעסיקה שלך עם חותמת וחתימה רשמית. זה חייב להיות כתוב באנגלית ובמחשב על נייר מכתבים.
 • אם אתה עצמאי: צרף עותק שלך תמצית Kbis.
 • מכתב הזמנה אחד של החברה ההודית, עם אותם אילוצים כמו מכתב האירוסין.

איך מקבלים ויזה בקלות ובמהירות? אם כל הפורמליים האלה נראים לך מסובכים, עברו ויזה מהירה יפשט את חייך. מהיר ויעיל, זוהי ההבטחה לקבלת הויזה שלך להודו בזמן. הנכס העיקרי שלהם? הם בודקים את תקפות כל המסמכים שלך ומבצעים עבורך את הצעדים!

לך להודו עם הויזה שלך
בקר בבנארס בהודו © photolook

מוכנים להרפתקה? כדי להתכונן לטיול, התחל בחלום מול 30 התמונות הללו שצולמו בהודו. לאחר מכן, הקפד לקרוא את המאמר המלא שלנו מדוע לנסוע להודו? ומעל לכל, אל תהססו לספר לנו על הטיול שלכם בתגובות!

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

10 מקומות יוצאי דופן לבקר בהם

איזה יעד מתאים לתשוקות שלך?