הטיפים שלנו להגשת בקשה לויזה לניו זילנד (NZeTA)

ממוקמת בצד השני של העולם, ניו זילנד יש מה להפוך מטיילים בחיפוש אחר הרפתקאות לחלום. באי הצפוני הרי געש, יערות סובטרופיים ושרשרת איים הנשענים על אוקיינוס ​​בצבע טורקיז לא יצליחו להקסים אתכם. אפילו פראי יותר, האי הדרומי יקסום לחובבי טבע, ספורט אתגרי והרים מושלגים. מבלי לשכוח את הערים בקנה מידה אנושי, בהן נהנים המקומיים מאיכות חיים שתגרום לאנשים רבים להחוויר. ביקור בניו זילנד הוא גם לחוות את התרבות המאורית, אבותי ומרגש. כדי לגלות את האלדורדו הזה של האוקיינוס ​​השקט, כמה צעדים יהיו הכרחיים בְּמַעֲלֶה הַזֶרֶם. איך מקבלים את הויזה לניו זילנד? האם זה חובה? הנה כל המידע שאתה צריך לדעת!

האם אני צריך ויזה לניו זילנד?

מאז 1 באוקטובר 2019, זה הכרחילקבל אשרת כניסה לניו זילנד, בין אם מסיבות תיירותיות או עסקיות. המדד הזה נוגע לכל אזרחי צרפת ואירופאים, כולל ילדים קטינים.

אזרחים אוסטרלים, או בעלי אזרחות אחרת, המתגוררים באוסטרליה, פטורים מאשרות במסגרת האמור טרנס טסמן ארגון נסיעות. באופן דומה, אזרחים בריטים אינם צריכים להגיש בקשה לויזה, שכן ניו זילנד היא חלק מחבר העמים.

גלה את ניו זילנד
גלה את ניו זילנד © Christian B.

מהו ה-NZeTA ואיך אני משיג אותו?

רוב הנוסעים לניו זילנד יצטרכו לעשות יישום עבור NZeTA : "רשות הנסיעות האלקטרונית של ניו זילנד". במציאות, זו לא ויזה לניו זילנד, אלא אאישור אלקטרוני לאפשרות להישאר בארץ. אכן, הבקשה לא נעשית בשגרירות, אלא באינטרנט, עם שירותי ההגירה.

למי מיועד האישור הזה?

לפני הגשת הבקשה, עדיף ודא שה-NZeTA מופנה אליך. אם זה לא המקרה, תצטרכו לפנות לסוג אחר של ויזה לניו זילנד. לכן, עליך לעמוד בתנאים הבאים:

 • הבעלים של א דרכון בתוקף ל-3 חודשים לפחות אחרי שאתה עוזב את ניו זילנד.
 • שיהיה לך כרטיס טיסה חזרהאו מעבר, עם הגעתך לארץ.
 • תוכל להוכיח שאתה מסוגל לממן את הטיול במלואו.
 • אל תעבוד באתר וישולם על ידי ארגון מקומי, או אפילו בהתנדבות.
 • אתה אין לך מחלה קשה או להעברה.
 • אתה לא מציג ללא סיכון עבור האחרים.

אילו צעדים לנקוט?

לפני שאתה עוזב, לך ל אתר ההגירה הרשמי ליכול להגיש בקשה לויזה שלך עבור ניו זילנד. לאחר שבחרתם את סוג הויזה, תצטרכו לעשות זאת למלא שאלון זכאות. לגמרי באנגלית, חובה לענות נכון על כל שאלה ולהקפיד במיוחד על האיות של המידע שניתן. בנוסף, תצטרכו לסרוק ולהעלות לאתר את המסמכים הבאים:

 • ה דף הזהות של הדרכון שלך (זהו עם התמונה והחתימה). המידע חייב להיות קריא ועל הדרכון לכלול לפחות שני דפים ריקים.
 • אישור שלך טיסות חזרה.
 • א תמונה של הפנים שלך, בסטנדרטים בינלאומיים (בצבע, מלפנים וללא הבעה מסומנת). אפשר לקחת את זה גם עם המחשב, הטאבלט או הסמארטפון.

בסוף הערך תופנה אל דף התשלום. זה אפשרי רק עם ויזה או מאסטרקארד. ניתן לבקש את ה-NZeTA גם באמצעות האפליקציה הייעודית לנייד. לאחר מכן תצטרך לסרוק רק את רצועת ה-MRZ של הדרכון שלך, כמו גם את התמונה שלך עם הטלפון שלך. יתרונות נוספים של האפליקציה: העלות נמוכה יותר והוויזה נשמרת ישירות במכשיר שלכם.

מתי בקשתך מאושרת, תקבל הודעה ב-SMS, ואתה מקבל אימייל אישור המכיל את אשרת ה-NZeTA שלך. לאחר שהושגה, אשרת ניו זילנד מקושרת דיגיטלית לדרכון שלך. עם זאת, אנו ממליצים לך לעשות זאתלהדפיס אישור להשיג אותו ולשמור אותו איתך עד סוף המסע שלך. למרות שהאפשרות נדירה, יכול לקרות שהוויזה האלקטרונית שלך תידחה. לאחר מכן תחויב להגיש בקשה לסוג אחר של ויזה בשגרירות. במקרה זה, ההליך יכול להיות ארוך, ולכן חשוב להתחיל את הצעדים שלך בהקדם האפשרי.

לכמה זמן תקפה הויזה לניו זילנד?

אשרת NZeTA היא תקף לשנתיים מתאריך הנפקתו והוא מאפשר לך להיכנס ולצאת מהארץ כמה פעמים שתרצה במהלך תקופה זו. עם זאת, כל שהייה באתר היא מוגבל ל-3 חודשים רצופים ואתה לא יכול לא להישאר יותר מ-6 חודשים בניו זילנד למשך שנה. במקרה שינוי מצב (שם משפחה, לאום וכו'), או אם תוקף הדרכון שלך פג לפני שתוקף ה-NZeTA פג, יש לבקש אישור חדש.

להגיש בקשה לויזה לניו זילנד
כמה רשמיות שצריך לעשות לפני היציאה © Aaftab Sheikh

כמה עולה הויזה האלקטרונית?

אם בקשת הויזה בוצעה באופן מקוון, המחיר הוא NZ$12 (בערך 7€). באמצעות האפליקציה, העלות היא 9 $NZ (כ-5€). בנוסף לויזה לניו זילנד, תצטרך לשלם מס תיירים נקרא IVL עבור "היטל שימור מבקרים ותיירות בינלאומי". חובה לכל המבקרים שכף רגלם דרכה בארץ, הוא משמש לתוכניות להגנת הטבע. העלות שלו היא NZ$35 (כלומר בסביבות €20) ויש לשלם אותו במקביל ל-NZeTA.

כמה זמן לוקח לקבל את הויזה האלקטרונית?

בממוצע, הזמן הנדרש לקבלת הויזה עבור ניו זילנד הוא 3 עד 5 ימי עסקים. עם זאת, בהתאם למספר הבקשות וחגים אפשריים, התקופה עשויה להיות מעט ארוכה יותר. לכן, מומלץ להתחיל בתהליך זה לפחות 15 ימים לפני היציאה. אם אתה צריך לקבל את הויזה שלך בהקדם האפשרי, אתה יכול לעשות בקשה דחופה. לאחר מכן, הוא יוענק לך לרוב תוך פחות משעה ויעלה לך 17.50 אירו נוספים.

Covid19 מיוחד

במהלך משבר הבריאות, ניו זילנד נקטה צעדים ספציפיים:

 • את כל אזרחים זרים מסורבים כניסה בארץ למטרות תיירות או עסקיות.
 • הנפקת אשרת NZeTA ניתן רק לעצירת ביניים של פחות מ-24 שעות בנמל התעופה הבינלאומי של אוקלנד.
 • לפני שתשקול שהייה בניו זילנד, התייעץ עם משרד החוץ לבדוק התנאים לפתיחת הגבולות מחדש.

סוגים אחרים של ויזות לניו זילנד

אם אינך נופל במסגרת הויזה האלקטרונית, תוכל גם להגיש בקשה לסוג אחר של ויזהבמיוחד אם אתה רוצה לעבוד באתר. תשומת הלב : עדיין תידרש לשלם את מס IVL כדי שתוכל להיכנס לניו זילנד. להלן הוויזות האפשריות העיקריות:

 • le PVT ou le ויזת חופשת עבודה :

תקף לשנה ושמורה לצעירים בגילאי 18 עד 30, זוהי הויזה האידיאלית לשלב חופשות ועבודה. כדי להשיג אותו, אתה חייב להיות מספיק ערבויות פיננסיות (לפחות NZ $ 4200 בחשבון שלך), לעשות ביטוח ולהצטייד בכרטיס הלוך ושוב (או מספיק כסף כדי לקנות אחד).

 • ויזת מבקר לה עסקים :

מיועד למי שרוצה לעבוד בחברה באתר. זה תקף ל-3 חודשים לכל היותר ויש להחזיק בכרטיס טיסה הלוך ושוב.

 • אשרת עבודה של תושב מהגר מיומן :

שמור לאנשים מתחת לגיל 55, זה מאפשר לך לעבוד בניו זילנד לתקופה בלתי מוגבלת. מצד שני, התנאים לקבלתו הם מאוד מחמירים: רמת אנגלית טובה מאוד וכישורים מוצקים בתחום הפעילות שלך הם הכרחי. לאחר השגת, אתה יכול לנסוע לניו זילנד עם בן / בת הזוג והילדים.

 • אשרת עבודה של מיומנויות חיוניות:

מאפשר לו לעבוד בניו זילנד לפחות שנה אחת, ניתן לחידוש עד 5 שנים. הבטחה לעבודה במשרה מלאה על ידי חברה מקומית היא חובה להשגתה. בנוסף, על המעסיק להוכיח לשירות ההגירה כי אינו יכול למצוא אף ניו זילנד בעל הכישורים הנדרשים לתפקיד.

 • לה ויזה "שותף של עובד" :

לאנשים שבן זוגם עובד בניו זילנד יותר מ-6 חודשים. לאחר מכן, הוא יהיה תקף למשך אותו זמן כמו של בן הזוג, אך ניתן להארכה.

איך מקבלים ויזה בקלות ובמהירות? כמתווך שאושר על ידי השגרירות, ויזה מהירה היא סוכנות המתמחה בהשגת ויזות בינלאומיות. האם אתה חושש לטעות בבקשת הויזה שלך לניו זילנד? רוצה לוודא שאתה מקבל את זה? הפקידו בידיהם את המסמכים שלכם והם ידאגו לכל השאר! עם ראפיד ויזה, מובטח לך ליהנות משירות מהיר ויעיל.

הוביטון בניו זילנד
גלה את ארץ ההוביטים © Beautyness

האם זה עתה השגת את הויזה שלך לניו זילנד? עכשיו, בואו לחלום! כדי להכין טוב יותר את הטיול שלך לארץ ההוביט ושר הטבעות, קרא את המאמר המלא שלנו על ניו זילנד. וכשתחזרו, אל תהססו לבוא ולשתף בחוויותיכם בתגובות!

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

מה ניתן לראות ולעשות בברגמו, צפון איטליה?

אתרי ספא ובקתות באיים המלדיביים