גן העדן הלבן אוסטרליה

חוף Whitehaven, פשוטו כמשמעו חוף גן העדן הלבן, ממוקם באיי וויטסנדיי, קרוב מאוד לשונית המחסום הגדולה, באוסטרליה.

חוף חלומי ליד שונית המחסום הגדולה

חוף Whitehaven, שנחשב לאחד החופים היפים בעולם, ממוקם בארכיפלג של איי וויטסנדיי, מול החוף הצפון מערבי של קווינסלנד, ומוגן על ידי שונית המחסום הגדולה.

בארכיפלג הזה יש 74 איים, כולל האי המילטון, פופולרי מאוד בקרב תיירים עשירים ואוסטרלים שבאים לחגוג שם את מסיבת הרווקים/רווקות שלהם. Whitehaven Beach ממוקם באי Whitsunday.

Le sable si particulier de Whitehaven Beach

אם האיים כולם יפים יותר מהאחרים, חוף Whitehaven בולט בזכותו חול סיליקה לבן, עדין במיוחד. למגע, הוא דומה לקמח בעוד הטמפרטורה הקרירה שלו מתנגשת עם השמש הגדולה שרוחצת את הקטע של 7 ק"מ. הדובדבן שבקצפת, המים צלולים, שוב הודות לחול הלבן.

Le sable blanc de Whitehaven Beach

Le sable blanc de Whitehaven Beach / ©iStock

איך מגיעים לחוף הזה?

בדרך כלל, תיירים לוקחים חלק בשייט באיי וויטסנדי, ומתכננים עצירה של כמה שעות בחוף וויטהייבן. האתר שמור על ידי ממשלת אוסטרליה. עם זאת, מתוכננים אזורי קמפינג; הפחות ממהרים יתקרבו אליהם לעתים קרובות בסירה. על הנוסעים לתכנן מראש ולהביא עמם את המים שלהם (לפחות חמישה ליטר ליום ולאדם), כמו גם את ציוד הדלק או הגז לבישול. שריפות אסורות.

בין חוף ליער גשם

התוכנית הטובה האמיתית בוויטהייבן ביץ'? לָשׁוּב וֵלְהִצְטַרֵף פתח היל, מצפון לחוף, הגובל ביער טרופי. כאן כל הצלמים, המקצוענים והחובבנים, מנציחים את ההשתקפויות הכחולות של המים המתערבבים עם הצבע החיוור של החול. מצפה כוכבים ממוקם גם ברמה של נקודת לשון.

מה לעשות בווייטהייבן ביץ'?

בהתחשב בצלילות המים, ה שנורקלינג היא ללא ספק הפעילות המומלצת ביותר. שימו לב, עם זאת, ניתן לקלקל את התענוג בעונת המדוזות, בין נובמבר למאי. מומלץ מאוד במקרה זה ללבוש שילוב.
ניתן גם להתענג על הצבעים והיופי של חוף Whitehaven מהאוויר על ידי השתתפות ב- טיסה מעל הארכיפלג. מספר חברות מציעות מסלול, שלעתים דוחף את המסלול לשונית המחסום הגדולה.

מטוס בחוף וויטהייבן

מטוס בחוף Whitehaven / © Hemera

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

6 סיבות לבקר במילאנו, יצירת המופת של הרנסנס ושל האופנה

סוף שבוע של יום האהבה באיטליה: 3 יעדי חלומות