בהודו, המוניות הללו הן יצירות אמנות אמיתיות

עם פרויקט Taxi Fabric, המוניות ההודיות מעוצבות מחדש ומבטיחות נסיעות צבעוניות. בארץ בוליווד, נסיעה במונית מעולם לא הייתה כל כך אקזוטית. ההוכחה עם 10 התמונות האלה.

פרויקט בד מונית: מסע אמנותי ופיוטי בהודו

ממומן על ידי קמפיין מימון המונים בקיקסטארטר, הפרויקט בד מונית הופך את הנסיעה במוניות בעיר מומבאי למהנה הרבה יותר. אם אין לך הזדמנות לנסוע למומבאי כדי להתפעל מהעבודות שדמיינו מעצבים, קרא את המאמר הזה במקום זאת. הרצון לארגן טיול להודו צריך פתאום להיות מורגש.

מוניות כמו שלא ראיתם מעולם

פרויקט Taxi Fabric אפשר לצוות של אמנים הודים לייפות את פנים המוניות. עם אוכלוסייה של 19 מיליון, מומבאי מספקת יותר מ-50,000 מוניות, שכל אחת מהן נושאת עשרות נוסעים ביום. די לומר שאמצעי תחבורה נוח במיוחד זה הוא חלק בלתי נפרד מחיי החברה והתרבות ההודית.

אבל במקום לנהוג במכונית רגילה, אמנים קישטו לחלוטין את חללי הפנים של המוניות של מומבאי ביצירות צבעוניות. הסגנונות מגוונים מאוד ולעולם לא תתפעל מאותה יצירה ממכונית אחת לאחרת. נכון לעכשיו, יש כבר שלושים מוניות שמציגות אמנות בהשראת החלומות והתרבויות של כדור הארץ כולו.

פרויקט בד מונית 02

פרויקט בד מונית 03

פרויקט בד מונית 04

פרויקט בד מונית 05

כִּונוּן? לא, אומנות!

אמנים שיפצו מוניות הודיות מהרצפה ועד התקרה, כולל מושבים ותא מטען. הנהגים עושים כל מאמץ לתת שירות מסביר פנים ללקוחות. כל אחד דואג לתחזוקה ולקישוט הפנים של כלי העבודה שלו במטרה לבדל את עצמו ממוניות אחרות ולהישאר ניתנים לזיהוי.

בהזמנת מטיילים ברכב מעוצב ומעוצב, נהגי המוניות הללו בהחלט בולטים מבין המתחרים הרבים שלהם אשר שמים לב מועטה למראה המכונית שלהם. דורות מבוגרים מאמינים שתפקידם צריך להיות מוגבל לתפקיד אחד, זה של סיפוק נוסעים על ידי הסעתם מנקודה אחת לאחרת. רוב ההודים לא מבינים שאסתטיקה יכולה ליצור השפעה אמיתית על המורל.

אבל אין ספק שמעתה ואילך, המנטליות תתפתח הודות לפרויקט Taxi Fabric שהקסים את ההודים עם יצירות האמנות הנודדות הללו.

פרויקט בד מונית 06

פרויקט בד מונית 07

פרויקט בד מונית 08

פרויקט בד מונית 09

פרויקט בד מונית 10

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

10 הפעילויות המובילות שלנו!

גלה את איסקיה, האי היפה ביותר באירופה