איך מקבלים ויזה לנפאל? הנה הטיפים שלנו!

כדי לגלות את גג העולם, יהיה צורך בהוצאת ויזה לנפאל. איך להשיג את זה? אילו צעדים לנקוט? אנחנו מספרים לכם הכל!

נעול לים בין סין להודו, נפאל היא מדינה מיתית, אלדורדו לתרמילאים מכל העולם. ספורטאים לא ייכשלו לטרק בהרים הגבוהים, אל האנאפורנה, או אפילו באוורסט. האחרים יוכלו להסתפק בטיולים יוצאי דופן בעמק קטמנדו, לגלותמורשת תרבותית מדהימה. אבל לפני שאתה יוצא להרפתקה, תצטרך להשלים כמה ניירת. בהתאם למשך השהות שלך, או הסיבות שלך לשהות שם, תצטרך להגיש בקשה לויזה לנפאל. באיזה מהם לבחור? איך להיות בטוח לקבל את זה? סקירה כללית של הצעדים שיש לנקוט!

האם אני צריך ויזה לנפאל?

כמו רוב הלאומים העולמיים, אזרחים צרפתים כפופים ל-דרישת ויזה כדי להיות מסוגל לעלות על מטוס לכיוון נפאל. הפטור על ויזה מיועד רק לאנשים המחזיקים בדרכון הודי. ל ילדים מתחת לגיל 10בקשת הויזה היא חובה, אך בחינם, בניגוד למבוגרים.

הבהרה חשובה: אם אתה נשאר פחות מ-3 ימים בנפאל, במהלךעצירת ביניים במדינה אחרת לדוגמה, אשרות חינם כבר לא קיימות. לכן תידרש להגיש בקשה לויזה ל-15 יום.

איפה משיגים את הויזה לנפאל?

ויזה לנפאל מאי להשיג ב-3 דרכים שונות :

 • לפני היציאה שלך, בשגרירות נפאל בפריז או זו של דלהי. במקרה זה, תצטרך ללכת לשם כדי להגיש את תיק הבקשה שלך ולהשאיר את הדרכון שלך עד שתשיג את השומשום היקר.
 • בעמדות הגבול היבשתיות או בשדה התעופה של קטמנדו עם הגעתכם. אם אתה מגיע לבירה במטוס, האידיאל הוא להוריד ולמלא את הטופס לפני היציאה שלך אתר משרד ההגירה. הקפידו להדפיס את הקבלה עם הברקוד ולהציג אותה בדלפק תשלום הויזה. זה יחסוך לך זמן וימנע תורים ארוכים.
 • על ידי האינטרנט, באמצעות הגשת בקשה לויזה אלקטרונית, או ויזה אלקטרונית. היתרון של פתרון זה הוא לא להשאיר את הדרכון המקורי. הכל נעשה באינטרנט, גם הטופס וגם התשלום בכרטיס אשראי. התשובה תישלח אליך במייל לאחר מספר ימי טיפול. תשומת הלב : ויזה אלקטרונית זו תקפה רק להגעה לשדה התעופה טריבהובאן בקטמנדו.
קטמנדו בנפאל
קטמנדו © פטריק

מהם הסוגים השונים של ויזות קיימות?

הוויזות השונות לנפאל, שהונפקו על ידי הרשויות המקומיות, מאפשרות לך לשהות שם למשך מקסימום 150 ימים, לא משנה מה הסיבה לשהותך. מתאריך ההנפקה, יש לך 6 חודשים כדי להצליח להיכנס לארץ. זה מאפשר לנקוט בצעדים מראש ולהימנע מהלחץ של הויזה שלא מתקבל בזמן לפני היציאה.

מצד שני, אם תחרגו מהתקופה הזו, הויזה מתבטלת אוטומטית ותצטרכו להגיש בקשה חדשה. לגבי הויזה האלקטרונית, זמן החזרה לנפאל הוא 14 יום בלבד. זה קיים שני סוגי ויזותכל אחד עם שלושה זמני שהייה שונים, אבל כולם עם היכולת להיכנס ולצאת מנפאל כמה פעמים שתרצו!

ויזת התייר

זו הויזה נשאל לרוב. זה מאפשר לך לנסוע בכל מקום בארץ, בכבישים, כמו על הפסים. למרות זאת, לחלק מהאזורים יש גישה מוגבלת, כגון האזורים של מוסטנג, דולפו או מנאסלו. אם תרצו להגיע לשם, תצטרכו להגיש בקשה לזכות גישה לקטמנדו, בנוסף לאשרת התייר שלכם. באופן דומה, אם אתה מתכנן מַסָע, יהיה צורך להגיש בקשה להיתר מיוחד פעם אחת שם. ויזת תייר יכולה להיות 3 משכי זמן :

 • בין 1 ל-15 ימים באתר, זה עולה 40€
 • בין 16 ל-30 ימים, המחיר הוא 60 אירו
 • בין 31 ל-90 ימים, העלות היא אז 125€

לפני תום תקופת תוקפו, ניתן להאריך את אשרת התייר בכל חודש, כדי להגיע לסך של מקסימום 150 ימים מצטברים בארץ במהלך שנה קלנדרית. כדי לקבל הארכת ויזה זו, תצטרך ללכת למשרד ההגירה בקטמנדו או בפוקרה. תשומת הלב : מספר הטאוטים יציעו לבצע עבורכם את הצעדים, תמורת תשלום, תוך הבטחה לקבל את הויזה בוודאות ובמהירות. סרב מכל וכל ובצע את הפורמליות בעצמך!

ויזת העסקים

ההבדל היחיד בין הויזה הזו לקודמתה הוא מטרת השהות שלכם בנפאל. לפיכך, התעריפים ומשכי הזמן זהים. יש לבקש את אשרת העסקים אם נשלחת על ידי החברה שלך אל לבצע משימה זמנית באתר. מצד שני, אם אתה יוצא למשימה הומניטרית או התנדבות, אשרת התייר מספיקה.

Covid19 מיוחד: במהלך משבר הבריאות, נפאל נקטה צעדים ספציפיים. רשויות המדינה כבר לא מנפיקות אשרות עם ההגעה, לא לתיירים ולא לנסיעות עסקים. הגבולות פתוחים, אך ויזות ניתנות בעיקר לטרקים ולהרי ההימלאיה. ל להשלים את הויזה שלךעליך לספק את הטופס המלא באופן מקוון ל- מרכז ניהול משברים של קוביד 19.

קבל ויזה לנפאל
קבל ויזה לנפאל © mirsad

מהם המסמכים שצריך להכין?

ראשית כל, תבדוק שהדרכון שלך תקין. זה חייב להיות ממדינה אירופאית ותקף לפחות 6 חודשים לאחר תאריך ההחזרה המתוכנן. כמו כן, עליו לכלול לפחות 3 דפים ריקים, כולל 2 פנים אל פנים. זה חייב להיות במצב תקין, הרשויות בנפאל רשאיות לסרב להדביק ויזה לדרכון פגום.

המסמכים שיסופקו לבקשת ויזה בקונסוליה

אם אתה גר בפריז או באזור פריז, תוכל להשלים את ההליכים באופן אישי בכתובת הקונסוליה של נפאל. אם אתם גרים רחוק מהבירה או אם אינכם יכולים לנסוע, אפשר גם לשלוח את הבקשה לויזה בדואר. יהיה עליך לספק את המסמכים הבאים:

 • הדרכון המקורי שלך (ללא צילום). הויזה תודבק ישירות אליה על ידי פקיד הגירה.
 • תמונת זהות בצבע, בסטנדרטים צרפתיים קלאסיים (פנים ללא הבעה, מרוכזים וכו').
 • תעודת ביטוח עד מינימום של 5,000 דולר ארה"ב (4,800€), לכיסוי כל עלויות בריאות באתר.
 • שֶׁלְךָ כרטיס טיסה נסיעה הלוך ושוב.
 • תשלום סכום הויזה כסף מזומן.
 • באתר, תצטרך מלא את הטופס המתאימה לויזה המבוקשת על ידי ציון פרטי המצב האזרחי שלך, אך גם שם המלון הראשון בו תשהו בנפאל.

אם הבקשה הוגשה בדואר, עליך לספק גם:

 • צ'ק את סכום הויזה שלך, לתשלום לשגרירות נפאל.
 • מעטפה דואר רשום בתשלום בדואר עם אישור קבלה להחזרת הדרכון והוויזה.
 • דוֹאַר הסבר סיבת הנסיעה שלך, ציון כתובת הדוא"ל שלך ומספר הטלפון שלך.

המסמכים שיסופקו למקרים מיוחדים

בהתאם לסוג הויזה או המצב האישי שלך, ניתן לבקש חלקים אחרים :

 • אם אתה עושה א דרישת ויזה אלקטרוניתתצטרכו להוריד את עמודים 2 ו-3 בדרכון שלכם ולמלא את הטופס המקוון, תוך הקפדה על טעויות, אחרת תסרבו לויזה.
 • אם נסעתם לנפאל בעבר, עליכם לספק עותק של הויזה הישנה שלךאו מספר האימות שלו.
 • אם אתה בעל דרכון מחוץ לאיחוד האירופיהוסף לתיק שלך צילום (או סריקה) של רישיון השהייה שלך, בתוקף עד שובך מהטיול.
 • למשך בקשה לויזה עסקית : ספק מכתב הזמנה מהשותף המקומי של החברה שלך, כולל פרטי ההתקשרות המלאים שלו, כמו גם אופי המשימה המקצועית.
 • להשיג ויזה בשדה התעופה מקטמנדו, זכרו לצלם 2 תמונות פספורט עדכניות בצבע.

כמה זמן לוקח לקבל את הויזה לנפאל?

יש צורך לספור 5 עד 6 ימי עבודה כדי לקבל את הויזה שלך, אך תקופה זו עשויה להתארך במקרה של חג ציבורי. אם אתה עושה א בקשה לויזה בדואר או באמצעות מתווך, הזמן הנדרש לקבלתו הוא כ-10 ימים. מטעמי אבטחה, לכן מומלץ להתחיל בתהליך חודש לפני היציאה.

איך מקבלים ויזה בקלות ובמהירות? אם כל הפורמליות הללו נראים לך מסובכים, או אם אינך רוצה לטפל בהם, עברו על ויזה מהירה יפשט את חייך. הפקידו בידיהם את המסמכים שלכם ו הם דואגים לכל ההליכים. מהיר ויעיל, זוהי הערובה לקבלת הויזה שלך לנפאל בזמן!

טרק בנפאל
מוכנים לטרק בנפאל? © silver-john

מוכנים להרפתקה? כדי להתכונן לטיול שלך, הקפד לעשות זאת עיין במאמרים שלנו על נפאל : 6 רעיונות לטרקים לעשות, או ליופיים לגלות בארץ בודהה. האם המאמר הזה האיר אותך? ספר לנו על הטיול שלך בתגובות!

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

לבלות את הלילה בבית בצורת מגף!

מה לראות ומה לעשות בנאפולי? 15 הביקורים החיוניים שלנו!