איך מקבלים ויזה לאוסטרליה?

אוסטרליה היא ארץ רחוקה ומיתולוגית שגורמת ליותר ממטייל אחד לחלום. לפני שתצא לדרך לגלות את המדינה עוצרת הנשימה הזו, גלה כיצד להשיג את הויזה שלך לאוסטרליה!

ה האי הגדול בעולם מחכה לכם ליהנות משהייה בלתי נשכחת ומרגעים פנטסטיים. השטח האוסטרלי העצום, הנופים היפים והסקרנות הטבעית שלו מציעים למטיילים זיכרונות בלתי נשכחים. היבשת הזו, עשיר בשממה ובמורשת תרבותית ללא חשד, בהחלט מרגש צעירים ומבוגרים. גם האותנטיות והאירוח של המדינה הזו מבוססים היטב. רוצים לחוות את הטיול המושלם? דע לך שעזוב ארץ ההרפתקאות הזו דורשת קצת ניירת תנאים מוקדמים. עיין בכל המידע כדי לקבל את הויזה שלך לאוסטרליה בלי קושי !

האם הוויזה לאוסטרליה היא חובה?

רוצים לארגן טיול לאוסטרליה? אזרחי אירופה חייבים להביאויזה אלקטרונית להיכנס לארץ. מסמך זה הנקרא "הרשאת eVisitor" הינו חובה וניתן להשיגו ללא תשלום. זה מחליף את ה-ETA שנדרש בעבר לנסיעה לאוסטרליה. ברשימת ההכנות שלך, אל תשכח לציין את הגשת בקשתך לויזה תוך זמן סביר. לפני שתמשיך לשלב זה, בדוק גם אם הדרכון שלך עדיין בתוקף ויש לו את דרישות כניסה בשטח אוסטרליה.

היכן להגיש בקשה לויזה לאוסטרליה?

קודם כל, חיוני לדעת שלשגרירות אוסטרליה בפריז אין ויזה והגירה. לכן אין צורך לפנות לרשות זו אשר מנפיקה בדרך כלל מסמכים מסוג זה. אם אתה אזרחי צרפת, בקשת הויזה שלך לאוסטרליה חייבת להיעשות באופן מקוון באמצעות שירות ויזה אלקטרונית. לכן אין צורך בחותמת בדרכון שלך כדי להיכנס למדינה זו. הנפקת הויזה מאומתת פשוט על ידי שליחת דואר אלקטרוני, תוך ציון תאריך קבלת הויזה ומאפייניה.

אילו סוגי ויזות מונפקים לשהייה באוסטרליה?

ישנם סוגים רבים של ויזה לאוסטרליה. בהתאם לסיבות שבגינן תרצו לדרוך על אדמת אוסטרליה, תונפק לכם ויזה אחרת. ה הויזות המבוקשות ביותר שכן המדינה המיתולוגית הזו הם l'eVisitor אם אתה רק רוצה לעשות קצת סיור ואת ויזת חופשת עבודה מה שמאפשר לאנשים מתחת לגיל 35 לשהות באוסטרליה במשך שנה בזמן נסיעה ועבודה. אוסטרליה מקטלגת הזדמנויות ויזה. כל מצב אישי או מקצועי מתאים אפוא ספציפית למגוון של אשרות.

ויזת eVisitor

וִיזָה eVisitor מונפקת רק על ידי ממשלת אוסטרליה באמצעות פלטפורמה מקוונת. המערכת הזו של בקשת ויזה קלה מורשה לאזרחים אירופאים המעוניינים לעשות טיול תיירותי לאוסטרליה. היא מונפקת גם לאנשים המצטרפים למשפחותיהם, אבל גם לנסיעות עסקים. ויזה זו ניתנת עבור א משך מקסימום של 3 חודשים והוא תקף לשנה מתאריך הנפקתו. כניסה ויציאה מהשטח אינם מוגבלים באמצעות ויזה זו. לא ניתן להרחיב את המסמך הזה ואינו מאשר לך לעבוד.

ויזת אורחים

לִספִירַת הַנוֹצרִים ויזה זמנית מונפקת למטרות תיירות לתקופה של 3, 6 או 12 חודשים בהתאם לסיבות הכניסה לאוסטרליה. ניתן לקבל ויזה זו גם:

  • אם ברצונך לבקר משפחה, אם אתה הורה או הורה חורג של אזרח אוסטרלי או תושב קבע;
  • במסגרת נסיעת עסקים;
  • ללמוד 3 חודשים.

ה אשרת משפחה עם זאת, דורש ערב העומד בערבות למשך שהותך. אשרת העסקים מונפקת לכולם נסיעת עסקיםאבל רק אם אתה לא עובד בחברה אוסטרלית.

אשרת חופשת העבודה

ויזה לטווח ארוך זו מיועדת ל אנשים בגילאי 18 עד 30 המעוניינים לשלב עבודה וגילוי הארץ. במהלך שנה אחת, אתה רשאי לעבוד מקסימום 6 חודשים רצופים אצל אותו מעסיק, ללמוד 4 חודשים ולטייל בכל רחבי אוסטרליה. הויזה היא תקף לשנה אחת מתאריך כניסתך לאוסטרליה. השגת ויזה זו אינה קלה. מכסה מוגדרת מראש מונעת את קבלת כל הבקשות.

אשרת הלימוד וההכשרה

אם אתה נוסע לאוסטרליה כדיללמוד במשרה מלאה, יותר מ-3 חודשים, אתה יכול, ללא קשר לגילך, להיכנס לתנאים לקבלת ויזה מסוג זה. בהתאם לרקע ההשכלתי שלך, מוצעים מספר סוגים של ויזות. א עבודה מקסימלית של 20 שעות שבועיות יכול להתקבל אם יש לך ויזה זו. כרטיס זה לאוסטרליה מאפשר לך להיכנס ולצאת מהטריטוריה ללא הגבלה. זה תקף לכל משך הלימודים שלך וגם לחודש אחד לאחר תום אלה.

ויזות אוסטרליה רבות אחרות הזמינות

שֶׁל קטגוריות רבות אחרות של ויזה זמינים בהתאם למצב שלך. רוצה לאמץ באוסטרליה? האם יש לך משימה מקצועית ספציפית לבצע באתר של משך זמן ארוך יותר או פחות? מתכננים חתונה או מצטרפים לבן הזוג? תוכלו למצוא באתר ממשלת אוסטרליה של משרד הפנים, בסעיף הגירה ואזרחות, את כל המידע הדרוש לקבלת המסמך הנכון בהתאם למצבכם.

הגש בקשה לויזה לפני סיור באוסטרליה
הגש בקשה לויזה לפני סיור באוסטרליה © alexskopje

מהם השלבים הנדרשים לקבלת ויזה לאוסטרליה?

השלבים לקבלת ויזה לאוסטרליה הם די פשוטים. פגישה על האתר הרשמי מ מחלקת הפנים של אוסטרליה ופעל לפי ההנחיות. מלא את כל השדות ואמת את בקשת הויזה שלך באופן מקוון. אז קח את הזמן כדי:

  • צור את ImmiAccount שלך;
  • מלא את הפרופיל שלך עם הנתונים האישיים שלך, בחירת פרטי הכניסה והסיסמה שלך;
  • לאמת את התנאים לקבלת הויזה הנבחרת;
  • מידע מלא על שהותך כגון סיבת הנסיעה ופרטי הדרכון שלך;
  • שמור את מספר הקובץ שנוצר בעת הגשת בקשתך לויזה אלקטרונית.

בהתאם לויזה המוצעת, המידע שנאסף על ידי הרשויות המוסמכות עשוי כמובן להשתנות.

דרישות הזכאות לכל ויזה

כדי לקבל את אשרת התייר הקלאסית שלך, זכור כי עליך להשלים את ההליכים מחוץ לאוסטרליה. עבור כל סוג ויזה, עליך להשלים תנאי כשירות הניתנים לחיפוש באתר הייעודי. החשובים ביותר הם ארץ הנפקת הדרכון שלך, משך השהות שלך ומטרת הנסיעה. עם זאת, אלמנטים אחרים משלימים על בסיס כל מקרה לגופו את הקריטריונים שיש לעמוד בהם כדי להיות זכאים לויזה באוסטרליה. אתה אכן חייב להיות מסוגל לפרנס את עצמך, גם שילמת את החובות שלך, אבל גם להתחייב לעזוב את הארץ כשפג תוקף הויזה שלך.

הליכים מנהליים אחרים שיש להשלים לפני הכניסה לאוסטרליה

גבולות אוסטרליה פתוחים ללא תנאי עבור אנשים שחוסנו, עם א אישור eVisitor. כשאתה עולה לטיול שלך לאוסטרליה, הקפד להציג עותק של ההוכחה שלך חיסון Covid, להורדה מאמלי. כמו כן, מלאו הצהרת בריאות באמצעות המסמך הצהרת נוסעים דיגיטלית.

מה לגבי המחירים והמועדים לקבלת הויזה לאוסטרליה?

אם אתם מתכננים טיול תיירותי טיפוסי לאוסטרליה למשך פחות מ-3 חודשים, בקשה לויזה מקוונת היא בחינם. אשרות אחרות המתקבלות באינטרנט דורשות תשלום מקוון משתנה. הסכום נשאר סביר. ויזת חופשת העבודה עולה בממוצע 450 AUD.

ה זמן אספקת ויזה אלקטרונית משתנה. אם בדרך כלל מתקבל האחרון תוך זמן סביר של שבוע או 5 ימי עבודה, ייתכן גם שההמתנה ארוכה בהרבה. לכן מומלץ מאוד להגיש את תיק הבקשה לויזה בהקדם האפשרי. אתה צופה כל עיכוב בעיבוד התיק שלך. סימולטור עלות של הויזה שלך זמין באתר המסירה הרשמי. לְהִתְיַעֵץ מחירים מעודכנים לפני הגשת בקשתך.

קבל ויזה לאוסטרליה בקלות ובמהירות ! הצעדים והפורמליות המנהליות להשגת ויזה לאוסטרליה יכולים להפחיד אנשים מסוימים. מתקשים להבין איך מקבלים את הויזה? אינך יודע אילו מסמכים חיוניים להגשת בקשתך? חוששים לא לקבל את המסמך בזמן? יודע ש ויזה מהירה מציעה לך את שירותיה ודואגת למעקב אחר התיק שלך. זה חוסך ממך כל סיכון לטעות בבקשת הויזה לאוסטרליה שלך!

ויזה לאוסטרליה לפני ההמראה
סידני © מישהו

לא יכולים לחכות לנסוע לאוסטרליה ולגלות את כל נפלאותיה? הלהיטות שלך מובנת. עם זאת, אל תשכח לעדכן את עצמך בנושא דרישות כניסה לאוסטרליה באתר משרד הפנים ליהנות מטיול ללא טרחה. גם אם הוא'שגרירות אוסטרליה כבר לא מטפל בבקשות ויזה, בדוק את האתר שלו לפני הנסיעה. עצות טובות תמיד מתקבלות בברכה לפני טיול בסדר גודל כזה.

ארגז הכלים של המטייל 🧳
הכינו, השוו והזמינו את הטיול שלכם עם מבחר אתרי החובה שלנו:
🛏 הזמנה: מצא את המלון/הלינה שלך ברחבי העולם
🔁 HomeExchange: פלטפורמת החלפת הבית מספר 1
✈️ Skyscanner: ללא ספק משווה הטיסות הטוב ביותר
⏱ LastMinute: ההצעות הטובות ביותר ליציאה ברגע האחרון
🚗 RentalCars: חפש והשווה השכרת רכב
🎟 GetYourGuide: הזמינו סיורים וחוויות בלתי נשכחים

לאן ללכת לחופשה הבאה?

לגלות את ערש בודהה